35 обдарованих дітей з Хмельниччини відпочивали у Франції

Швидко промайнув час і сьогодні до Хмельниччини повернулися діти, які на початку серпня поїхали на відпочинок до Французької Республіки. 35 обдарованих дітей мали можливість безкоштовно відпочити, набратися нових емоцій, познайомитися з культурою та звичаями неймовірної, романтичної і самобутньої країни. Довідково. З освітньо-туристичною метою 05 серпня 2022 року відбувся виїзд 35 талановитих та обдарованих дітей з числа переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій до Французької Республіки. Така подорож стала можливою завдяки підтримці французької сторони та їх активної участі у допомозі Україні та Хмельницькій області зокрема. Подорож для дітей – безкоштовна. На транспортні витрати з обласного бюджету було виділено 200 тисяч гривень, від благодійної організації “Захисти Хмельниччину” – 75 тисяч гривень.
Впродовж 3 тижнів діти в супроводі відповідальних осіб, перекладачів та медичного персоналу мали можливість навчатися, активно відпочивати та відвідувати туристичні, історичні пам’ятки Франції.