Конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини»

Квітень 29, 2020 Головна|Екологія|Юнатам-95 296 переглядів

З метою формування екологічної культури, розвитку естетичних здібностей засобами художньої творчості, а також популяризації природоохоронної роботи, сприяння розвитку екологічної освіти та поширення екологічних знань у Хмельницькій області стартує щорічний обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини».

У цьому році Конкурс пройде під гаслом: «Сміття зберемо – природу збережемо!».

Для участі у Конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти області з метою вивчення та відтворення стану довкілля у творчій формі поробок, малюнків та фоторобіт, що висвітлюють дослідницьку, природоохоронну та екологічну діяльність.

За результатами оцінювання робіт конкурсантів журі визначить найкращі роботи за номінаціями: краща поробка, кращий малюнок, краща фоторобота. Переможці будуть нагороджені грамотами Департаменту природних ресурсів та екології, Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Контактні особи:

Тодорова Лілія Іванівна – заступник начальника управління-начальник відділу оцінки впливу на довкілля та моніторингу Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації, телефон: (0382) 65-69-59, поштова адреса: вул. Свободи, 70, м. Хмельницький, електронна адреса 42814282@mail.gov.ua;

Демчишина Зоя Іванівна – методист Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, тел. (0382) 71-64-49.