Про діяльність психологічної служби області у 2019/2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020/2021 навчальний рік

Червень 11, 2020 Головна|Освіта|Інклюзивна освіта|Новини 56 переглядів

11 червня 2020 року, згідно з планом роботи Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, навчально-методичного центру психологічної служби обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2020 рік, проведено онлайн – нараду з питань діяльності психологічної служби області у 2019/2020 навчальному році за участі проректора Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти І. Гіджеліцького, завідувача, головного спеціаліста сектору спеціальної та інклюзивної освіти Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації А. Марисюк, В. Гончарука, завідувача обласного навчально-методичного центру психологічної служби Ж. Страшнюк, методистів центру Л. Пастух, В. Ніколової, методистів з психологічної служби районних/міських методичних кабінетів області.

Під час онлайн – наради акцентовано увагу на пріоритетних напрямах державної політики України в роботі психологічної служби, кадровому забезпеченні діяльності психологічної служби у 2019/2020 навчальному році та пріоритетних завданнях методичного супроводу діяльності практичних психологів, соціальних педагогів у 2020/2021 навчальному році.