Про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2019 рік

Червень 26, 2020 Головна|Освіта|Загальна-середня освіта|Заклади інституційного догляду та виховання|Новини 42 переглядів

25 червня 2020 року завідувач сектору спеціальної та інклюзивної освіти Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації А.Марисюк, головний спеціаліст сектору В.Гончарук взяли участь в онлайн презентації щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2019 рік для працівників місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування та представників громадських об’єднань.
Презентація проведена в приміщенні Хмельницької обласної державної адміністрації за підтримки заступника голови обласної державної адміністрації О.Ситницької та допомогою засобів відеозв’язку регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області О.Осередчук.
Під час презентації наголошено на актуальних проблемах у сфері дотримання прав і свобод людини і громадянина, та презентовано результати діяльності Уповноваженого за 2019 рік.