У Соколівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, що на Ярмолинеччині, 9 лютого, розпочав роботу сучасний Клас безпеки. Клас у школі забезпечений інтерактивним обладнанням, відповідним дидактичним матеріалом і поліграфією від UNICEF та має кілька тематичних локацій. Головних азів життя цього дня школярів навчали рятувальники, поліцейські та медики.
Окрім того, для учнів школи фахівці Служби порятунку влаштували фаєр-шоу, де наочно показали до яких наслідків призводить нехтування правилами безпеки.
Часи війни вкотре доводять – такі знання надзвичайно важливі не лише для дітей, а й для дорослих.
На сьогодні – це вже 61-й Клас безпеки в Хмельницькій області, у якому діти навчаються правил безпеки.
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/clipboard_image_a7e49d32-300x162.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/clipboard_image_d76c85a2-300x158.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/clipboard_image_52367db7-300x158.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/clipboard_image_7e7b8b5b-300x156.jpg)