В рамках II етапу змагань “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч” в області активно тривають змагання з таких видів спорту як футзал, волейбол, баскетбол та спортивне орієнтування. Так, днями у Староушицькій ТГ проведено змагання з волейболу серед дівчат та юнаків.
Участь в змаганнях взяли 45 юних спортсменів. За результатами зіграних ігор призові місця розподілились наступним чином:
І місце – команда дівчат Староушицького ліцею та команда юнаків Староушицького ліцею;
ІІ місце – команда дівчат Подільського ліцею та команда юнаків Грушківського ліцею;
ІІІ місце – команда дівчат Грушківського ліцею.
Нагадаємо, проєкт проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського спільно з Міністерством освіти і науки та Міністерством молоді та спорту України під гаслом «Разом переможемо».
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0-02-05-487681f6951e9ae80c8ef5f379bbf42b58cc3fd8788cdfcb7126b18ae97a0931_784caa64-300x226.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0-02-05-abfe29a8be907c73be53fc0f0fcbe9b67f905448c298cc1a4cef512dc430d985_610873e8-300x226.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0-02-05-c299f6acbf6a747b56a61a0656dad7104c478a11064f0e5955478f55170779e0_fb6cca18-300x226.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0-02-05-599656e5719fa997aa9fd48fba52e50a42eb6a771e3b887f62b020115ab917b3_ddb03a49-300x226.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0-02-05-b69bb306216c4f1997d501d35e96bcd3991302b1c971e73a1977615dc0a2ab9b_47e2c68c-300x226.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0-02-05-7f50a819f6d981a200a7c27e8c1e74e403d5e1b0acf8721561a8298a73893d97_be09ef12-300x226.jpg)