Про проєкт Global Teacher Prize Ukraine

Липень 8, 2020 Головна|Новини 63 переглядів

Премія Global Teacher Prize Ukraine пропонує цікавий виклик, шанс проявити себе та заявити про свої здобутки на всю Україну, можливість стати частиною спільноти освітян – агентів змін, куди входять фіналісти минулих років, а також – гідні призи.

Головний переможець Премії отримає звання кращого вчителя України, грошову винагороду у розмірі 250 000 гривень та участь у Міжнародному освітньому форумі, який у 2020 році має відбутися в Лондоні. А також рік безкоштовного навчання від спілки.

Але на цьому переможці не закінчуються. Завдяки партнерам Премії формуються додаткові призи, які допомагають винагородити якомога більше вчителів. Цьогоріч додаткові номінації наступні:

1. «Вчитель-новатор» від Microsoft Ukraine, що поїде на міжнародний освітній форум;

2. «Народний вчитель» – переможець народного голосування відправиться в складі освітнього десанту переймати досвід у закордонних колег;

3. «Вибір серцем» – грошовий приз та освітня подорож від Наталії Мосейчук;

4. Спеціальний приз для вчителя хімії від Zagoriy Foundation (100 000 гривень вчителю-переможцю та 100 000 гривень для потреб школи-переможця);

5. Спеціальна номінація для вчителів громадянської освіти від Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID/ENGAGE) та здійснюється Pact в Україні. Приз: сучасний ноутбук та поїздка на форум в Давосі у 2021 році.

6. Здійснення мрії, вказаної в анкеті фіналіста, від агрохолдингу МХП.

Подати заявку або номінувати колегу: https://globalteacherprize.org.ua/

Контактна особа – Ольга Нагорнюк, тел. 0964365634

Громадська Спілка « ОСВІТОРІЯ» 01015, м. Київ, вул. Лаврська, 18 info@osvitoria.org www.osvitoria.org