За ініціативи Хмельницької обласної військової адміністрації, Міністерства освіти і науки України 28 травня відбувся форум «Цифрова трансформація освітньої галузі та можливості освітньо-інформаційних систем».
До участі в заході було запрошено представників Департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА, керівників органів управління освітою та відповідальних осіб за цифровізацію в територіальних громадах області.
Представник Міністерства освіти і науки України та управитель з питань цифрової трансформації Світлана ГОЛУБ окреслила перспективні зміни в напрямку цифровізації освітньої галузі та особливості взаємодії освітніх інформаційних систем та центральної бази даних ПАК “АІКОМ”.
Можливості створення єдиної цифрової платформи в освітньому закладі представив співзасновник та керівник освітньої інформаційної системи EDDY Іван ВОЛКОВ.
Про подолання освітніх втрат та особливості запровадження експерименту із змішаного очно-дистанційного навчання у закладах освіти на засадах партнерства розповіли представники Центру освіти «Оптіма».
Приємний момент нагородження за активну підтримку і сприяння розвитку цифровізації освітньої галузі чекав представників Дунаєвецької, Старокостянтинівської, Славутської міських; Староостропільської, Закупненської, Гуківської, Маківської сільських; Смотрицької селищної територіальних громад.
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/clipboard_image_152809bd-300x186.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/clipboard_image_814d8f43-300x172.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/clipboard_image_6554d7f6-300x179.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/clipboard_image_7ff05ab-300x156.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/clipboard_image_458cadca-300x182.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/clipboard_image_84ce2fb3-300x181.jpg)