21 червня 2024 року відбулось засідання колегії  Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації

Роботу колегії розпочала начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти Валентина ХОПТОВА, яка  ознайомила членів колегії та присутніх з питаннями, які були внесені до порядку денного засідання.

Під час засідання колегії були розглянуті наступні питання:

Про результативність роботи з обдарованими дітьми ( доповіла начальник відділу вищої, професійно-технічної, позашкільної освіти та науки управління вищої та професійної освіти і організаційного забезпечення Департаменту освіти та науки обласної державної адміністрації Світлана ФІЯРСЬКА). Співдоповідачами про організацію роботи із здібними та обдарованими дітьми були ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка Віктор ОЧЕРЕТЯНКО та директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  Михайло МАРИНЮК .

Про діяльність Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді за 2022-2024 роки доповів директор Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Анатолій ФЕДОСЄЄВ.

Щодо наступних питань порядку денного колегії  поінформували:

про організацію роботи місцевих органів управління освітою та Департаменту освіти та науки обласної державної адміністрації із зверненням громадян – головний спеціаліст відділу вищої, професійно-технічної, позашкільної освіти та науки управління вищої та професійної освіти і організаційного забезпечення Департаменту освіти та науки обласної державної адміністрації Ольга ПАВЛЮК ;

про виконання рішення колегії «Про стан реалізації другого етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки» від 26.12.2023 – завідувач сектору спеціальної освіти та інклюзивного навчання Департаменту освіти та науки обласної державної адміністрації Алла МАРИСЮК;

щодо стану виконання плану заходів з усунення недоліків, виявлених у ході здійснення Державною службою якості освіти України аналізу діяльності Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації – Світлана ФІЯРСЬКА.

Крім того, на засіданні були присутні за запрошенням  начальник відділу організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Хмельницькій області полковник служби цивільного захисту  Андрій САВЧУК та начальник відділу організації служби освітньої безпеки ГУНП в Хмельницькій області майор поліції Ігор ЮРЧАК.

По кожному з питань порядку денного відбулось обговорення, голосування та прийнято відповідні рішення.

Департамент освіти та науки обласної військової адміністрації висловлює щиру повагу та вдячність освітянам області за спільну та ефективну співпрацю в умовах воєнного стану!