Кращі результати НМТ 2024!

Вітаємо випускників із завершенням основної сесії НМТ! Неймовірно пишаємось отриманими результатами: маємо двох випускників, які отримали по 600 балів!!!

Це учениця ліцею № 11 Хмельницької міської ради КНИР Яна  та учениця ліцею №5 Хмельницької міської ради ЧУСОВІТІНА Єлизавета!!!

П’ятеро успішних випускників мають по 400 балів!

А ще аж 97 учасників НМТ отримали по 200 балів з одного предмету!

Найбільше випускників, які отримали по 200 балів з одного предмету (семеро), та один учасник з трьох предметів, навчалися в ліцеї № 5 Хмельницької міської ради.

Семеро випускників, які отримали по 200 балів, та один учасник з двох предметів, навчались в Хмельницькому ліцеї Хмельницької обласної ради.

За попередніми даними, 200 балів під час тестування отримали з таких предметів:

з англійської мови – 53 учасника

з української мови – 21 учасник

з математики – 19 одинадцятикласників

Також, цього року 22 випускника попередніх років отримали 200 балів з одного предмету.

Гордимося нашими випускниками, бажаємо їм вступу до омріяних вищих навчальних закладів!!! Успіхів у навчанні, нових яскравих перемог і реалізації найсміливіших задумів! Вітаємо батьків, які вірили та підтримували! Щиро вдячні викладачам за професіоналізм та відданість своїй роботі!