Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Обласна нарада з питань дошкільної освіти

Грудень 4, 2020 Головна|Нормативна база|Дошкільна освіта|Діяльність дошк 83 переглядів

         Третього  грудня 2020 року Департаментом освіти і науки в режимі онлайн проведено обласну нараду зі спеціалістами територіальних органів управління освітою з питань розвитку дошкільної освіти. У нараді взяли участь 67 представників місцевих управлінь/відділів освіти. 

         Спікерами під час наради були:

         Тетяна Василівна Дупляк – заступник директора-начальник управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення Департаменту освіти і науки облдержадміністрації 

         Тетяна Володимирівна Гаркавенко –  головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

        Під час наради розглянуто питання щодо  забезпечення координації діяльності закладів дошкільної освіти в умовах сьогодення. Наголошено на важливості спрямування дошкільних закладів на дотримання нормативно-правових  актів в галузі дошкільної освіти, на виконання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.09.2020 № 55 “Про затвердження протиепідемічних заходів в закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням крона вірусної хвороби (СOVID-19)”.  

        Проаналізовано стан розвитку та оптимізації мережі закладів дошкільної освіти у 2020 році, динаміку основних показників розвитку дошкільної освіти. Відзначено, що в області у 2020 році створено 296 додаткових місць для дітей дошкільного віку, зменшено чергу на влаштування дітей до ЗДО, зменшено завантаженість закладів дошкільної освіти дітьми.

        Також надано роз’яснення щодо процедури ліцензування закладів дошкільної освіти

.