Департамент освіти та науки Хмельницької обласної військової адміністрації вітає всіх працівників дошкільної освіти з професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля!

Шановні працівники закладів дошкільної освіти та всі, хто причетний до дошкілля!
Своєю щоденною невтомною працею ви забезпечуєте розвиток, виховання та навчання близько 35 тисяч дітей дошкільного віку, які відвідують 623 заклади дошкільної освіти області.
Завдяки вашій турботі, любові, мудрості та професійності дошкільнята проживають цікаве, радісне, багатобарвне дитинство у дитячих садках.
І навіть в сучасних надскладних реаліях ви вміло піклуєтесь про наймолодше покоління нашого суспільства, створюєте безпечні умови перебування дітей у закладах дошкільної освіти, турбуєтесь про їх фізичне, емоційне та психічне здоров’я.
Висловлюємо вам щиру вдячність за вашу надважливу працю, самовіддачу та професіоналізм.
Бажаємо вам творчої наснаги, зростання у професійній діяльності, невичерпної енергії, миру добра і процвітання!!!