Вікторина до Дня українського козацтва

З метою національно-патріотичного виховання та формування патріотичної свідомості у молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких традицій 01 жовтня 2024 року Хмельницьким обласним центром краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді проведено обласну онлайн-вікторину до Дня українського козацтва в рамках заходів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Вікторина проходила на платформі «Всеосвіта» у формі тестів для трьох вікових груп. Учасники – 4631 здобувачів закладів загальної середньої та позашкільної освіти територіальних громад області. З них:
у молодшій віковій групі (6-10 років) – 1903 учасники;
у середній віковій групі (11-14 років) – 2019 учасників;
у старшій віковій групі (15-17 років) – 709 учасників.

До Вікторини активно долучилися і вихованці гуртків ХОЦКТЕВУМ військово-патріотичного, туристсько-краєзнавчого та туристсько-спортивного профілів:
«Козацько-лицарського виховання «Джура»,

«Сокіл-Джура»,

«Історичне краєзнавство»,

«Музеєзнавство»,

«Юні українознавці»,

«Спортивне орієнтування» тощо.
Учасники Вікторини нагороджені дипломами ХОЦКТЕВУМ. Вітаємо та бажаємо творчих успіхів!
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися! Віримо в ПЕРЕМОГУ!