Виїзне засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

Сьогодні в м.Городок, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Юр’єва, відбулося виїзне засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації. Відкриваючи засідання Володимир Васильович зазначив, що з метою удосконалення роботи координаційної ради, формат зустрічей змінено – запроваджено проведення виїзних засідань у територіальних громадах області, що допоможе налагодити тісний діалог та поглибити співпрацю з громадами.

Неоніла Андрійчук, голова Городоцької міської територіальної громади, відзначила, що Городоччина має налагоджену системну роботу щодо національно- патріотичного виховання, яку сьогодні радо презентує гостям. Відповідно до порядку денного, начальник управління молоді та спорту Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Наталія Томусяк презентувала присутнім проєкт обласної програми з національно – патріотичного виховання дітей та молоді на 2022 – 2026 роки. Начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді та спорту Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Оксана Рябчук інформувала про національно-патріотичне виховання в умовах децентралізації. Начальник відділу освіти Городоцької міської ради Сергій Рибак разом з педагогами та учнями закладів освіти громади презентували модель організації роботи з національно-патріотичного виховання в Городоцькій територіальній громаді. За наслідками роботи координаційної ради було прийняті відповідні рішення.