Вітаємо з наступаючими святами!

Грудень 24, 2016 Вітання 835 переглядів

Шановні освітяни !
Щиросердечно вітаємо Вас з наступаючими святами
Нового 2017 року та світлого
Різдва Христового!

Рік що минає, був вельми непростим – насичений знаковими подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями.
Він збагатив нас новим професійним та життєвим досвідом, зробив сильними і згуртованими, зміцнив силу духу. Проте попереду ще багато справ. Сподіваємось, що 2017 рік виправдає найкращі наші мрії та сподівання.

Бажаємо, щоб Новий рік подарував мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впев­неність у завтрашньому дні. Успіхів вам і удачі, щастя і благополуччя! Бажання нехай збудуться, улюблена робота приносить задоволення, нові знання і здобутки.
Нехай ці веселі свята принесуть у Ваш дім радість, затишок та добробут, а наступний рік стане для нашої рідної України роком миру, злагоди та процвітання.

Директор Департаменту освіти і науки
Хмельницької облдержадміністрації О.І. Фасоля