Вітаємо МАНівців-лауреатів стипендії Президента України

Відповідно до результатів проведення ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 07 червня 2021 року №634 «золоті» та найкращі «срібні» переможці фінального змагання даного заходу відзначаються стипендією Президента України, виплата якої здійснюється щомісяця протягом року, а розмір стипендії становить 2600 грн.

Юні дослідники Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України достойно представляти область на цьому престижному інтелектуальному змаганні.

Ми горді від того, що троє наших «золотих» та один «срібний» призери фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту здобули це почесне право та стали лауреатами стипендії Президента України!

Взагалі 2021 рік виявився надзвичайно вдалим для обласного осередку юнацької науки, адже Хмельницьке територіальне відділення Малої академії наук України за результатами фіналу цього Всеукраїнського конкурсу увійшла у 10 найкращих.

Такий результат став можливим завдяки ефективній синергії дітей та їх наукових керівників.

Тож щиро вітаємо стипендіатів Президента України:

ВАТРАСА Ярослава, випускника Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради;

НАЛИВАЙКА Іллю, випускника Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №14 у складі спеціалізованої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії;

ПОЛІЩУКА Вадима, випускника Нетішинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей»;

БОБРОВА Олександра, випускника Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Сподіваємось, що переможні здобутки під час фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту 2021 року будуть продовжені нашими МАНівськими розумниками й розумницями!

Loading