Навчально-методичний семінар з питань організації інклюзивної освіти

Лютий 14, 2017 Освіта|Інклюзивна освіта|Оголошення 758 переглядів

За ініціативи Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими освітніми потребами Національного університету «Львівська політехніка», за участі кандидата історичних наук, Заслуженого працівника соціальної сфери України, виконавчого директора Львівського обласного осередку громадської організації «Українська спілка інвалідів» Потимко Оксани Збігневни, 22 лютого 2017 року о 10.30, на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Хмельницький, вул. Озерна, 14), буде проведено безкоштовний навчально-методичний семінар з питань організації інклюзивної освіти незрячих школярів: моделі, рішення, виклики.

На семінар запрошуються завідувачі міських (районних) медико-психолого-педагогічних консультацій, головні спеціалісти відділів/управлінь освіти, відповідальні спеціалісти за організацію роботи з дітьми з особливими освітніми потребами об’єднаних територіальних громад, директори загальноосвітніх навчальних закладів (або заступники директорів з навчально-виховної (навчальної) роботи), на базі загальноосвітніх навчальних закладів яких у 2016/2017 навчальному році організовано або буде організовано у 2017/2018 навчальному році інклюзивне навчання для дітей з порушенням зору.