Відбувся настановчий семінар-практикум «STEM – освіта в дії»

19 листопада 2021 року на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки відбувся настановчий семінар-практикум «STEM – освіта в дії» за участі голови правління благодійної організації «Фонд освітніх ініціатив» Антона Дзюби. Учасниками семінару були відповідальні особи за впровадження STEM-освіти в закладах освіти області. З вітальним словом до учасників семінару звернулась т.в.о. директора Департаменту Дарія Басюк, яка наголосила на важливості впровадження SТЕМ-освіти в освітній процес та наголосила, що робочою групою вже розроблено та наразі затверджено Концепцію розвитку SТЕМ-освіти у закладах освіти Хмельницької області.

Зокрема, під час семінару обговорювались питання:
1. Перспективи реалізації НУШ через SТЕМ-освіту.
2. Нормативне забезпечення / підгрунття SТЕМ.
3. Роль мережі СТЕМ-центрів у реформуванні системи освіти.
4.Сприяння впровадження STEM-освіти формуванню розвивальних та мотивуючих навиків до навчання в освітньому середовищі.