Підведено підсумки обласного фестивалю сучасного танцю «Ритми часу»

З 01 по 19 листопада 2021 року в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний фестиваль сучасного танцю «Ритми часу» закладів загальної середньої та позашкільної освіти (дистанційний формат).

Кожна територіальна громада мала змогу на розгляд журі подати два відео у молодшій (6-11 років) та старшій (12-17 років) вікових категоріях, тривалістю до 5 хвилин.

Для участі у конкурсі долучилося понад 50 хореографічних колективів з 27 територіальних громад (Волочиська, Городоцька, Деражнянська, Дунаєвецька, Ізяславська, Кам’янець-Подільська, Красилівська, Нетішинська, Полонська, Славутська, Старокостянтинівська, Хмельницька, Шепетівська міські, Білогірська, Летичівська, Новоушицька, Смотрицька, Старосинявська, Чорноострівська, Ярмолинецька селищні, Берездівська, Гуківська, Гуменецька, Заслучненська, Маківська, Орининська, Сахновецька сільські територіальні громади).

Оцінювання учасників фестивалю здійснювалося за 10-ти бальною системою, згідно критеріїв:

художній рівень постановки (драматургія, режисура танцю, розкриття композиції, оригінальність);
виконавська майстерність (техніка виконання рухів, чіткість малюнку, артистизм);
сценічна культура (відповідність сценічного костюму та музичного супроводу до хореографічної лексики, вікової категорії).
Компетентне журі працювало у складі:

Діана Кучер, суддя вищої категорії Всеукраїнської федерації танцювального спорту та мистецтва, суддя І категорії по спортивно-бальних танцях, керівничка Народного художнього колективу студії спортивно-бального танцю «Браво» Шепетівського міського центру дитячої та юнацької творчості;

Галина Матущак, викладачка хореографічних дисциплін кафедри хореографії факультету мистецтв Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії;

Сергій Сандульський, викладач сучасного танцю кафедри хореографії, керівник ансамблів сучасних танців «Арабеск» та «Dance soul» Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Колективи демонстрували яскраві й емоційні виступи у стилі сучасної естрадної хореографії: контемп, модерн, джаз, хіп-хоп, брейк данс, східні та бальні танці. Члени журі відмітили окремі оригінальні постановки хореографічних номерів, їх технічне виконання та яскраві сценічні костюми.

Дякуємо керівникам та вихованцям хореографічних колективів за участь у фестивалі і бажаємо нових творчих успіхів та перемог!