Засідання обласного онлайн методичного об’єднання керівників гуртків конструювання повітряних зміїв

30 листопада 2021 року відповідно до плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося засідання обласного онлайн методичного об’єднання керівників гуртків конструювання повітряних зміїв на тему: «Удосконалення змісту та методик проведення занять в гуртках конструювання повітряних зміїв».

В заході взяли участь педагоги з Кам’янець-Подільської, Славутської, Старокостянтинівської, Деражнянської, Полонської, Антонінської, Білогірської, Летичівської, Новоушицької, Ярмолинецької територіальних громад.

Модератором методичного об’єднання була завідувач відділу науково-технічної творчості Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Оксана Шатайло.

З вітальним словом до учасників звернувся Григорій Гончарук, т.в.о. директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

В рамках роботи методичного об’єднання в теоретичному блоці було розглянуто ряд питань:

– «Інформаційно-цифрова компетентність сучасного керівника гуртка», Ігор Сторож, керівник гуртка Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості;

– «Креативність як невід’ємний компонент сучасного педагога.  Аналіз участі та результативності виступів вихованців в обласних та всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з повітряних зміїв. Внесення змін до Положення для проведення обласних відкритих змагань учнівської молоді з повітряних зміїв», Євген Луцак, керівник гуртка Новоушицького Будинку дитячої творчості;

– «Конструювання повітряних зміїв – від простого до складного», Олександр Первак, керівник гуртка Антонінського Будинку дитячої творчості дітей та юнацтва.

У практичній частині заходу «Майстер-клас по виготовленню повітряного поштаря на заняттях гуртка конструювання повітряних зміїв» показав Петро Пшегоцький, керівник гуртка-методист Полонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Полонської міської ТГ.

Насичена і змістовна програма обласного онлайн методичного об’єднання сприяла створенню творчої атмосфери, зацікавленому професійному спілкуванню. Його учасники проаналізувати проблеми та перспективи розвитку даного напряму в області, підвели  підсумки та обговорили методичні рекомендації для подальшого їх використання у роботі гуртків.

Loading