Креативні, творчі керівники гуртків Красилівщини ділилися досвідом

30 листопада 2021 року за сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді на платформі Google Meet педагогами Красилівської міської територіальної громади було проведено обласний онлайн семінар-практикум керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Формування творчої компетентності вихованців засобами сучасних технік декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва».

У семінарі взяли участь педагоги Будинку творчості дітей та юнацтва, 90 керівників гуртків закладів позашкільної освіти області та працівники Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися Григорій Гончарук, Заслужений працівник освіти України, т.в.о. директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Олена Заїка, начальниця відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради.

Марина Заверуха, директорка Будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради, презентувала освітнє середовища БТДЮ.

Тетяна Ленська, керівничка гуртка-методистка Зразкового художнього колективу гуртка «Художня вишивка» продемонструвала уривок заняття «Оздоблення виробів наскрізними лічильними швами».

В оригінальних техніках проводили майстер-класи Ірина Галазюк, керівничка гуртка-методистка Зразкового художнього колективу гуртка «Іграшка-сувенір» – виготовлення новорічної іграшки в техніці «кімекомі» та Софія Славенська, керівничка гуртка-методистка «Майстерня чудес» – оздоблення виробів з картону в техніці «шеббі-шик».

Родзинкою заходу був майстер-клас із нетрадиційної техніки образотворчого мистецтва “Coffee-art”, результатом якого стали цікаві творчі роботи учасників семінару. Знайомила з цією цікавою технікою Ольга Ставінська, керівничка студії образотворчого мистецтва.

Вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва провели цікаву онлайн-екскурсію виставкою декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва “Дитинства кольорові сторінки”.

По завершенню семінару Наталя Жолобок, Заслужений працівник освіти України, заступниця директора з навчальної роботи ХОЦНТТУМ та Інна Стельмах, завідувачка навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів ХОЦНТТУМ, підвели підсумки роботи обласного семінару-практикуму. Учасники заходу подякували організаторам за творчий настрій та чудові майстер-класи.