Відкрили спортивний майданчик у місті Славута

8 грудня, за дорученням голови облдержадміністрації Сергій Гамалій, заступник голови ОДА Володимир Білик відкрив другий на Хмельниччині новий багатофункціональний спортивний майданчик у місті Славута. Відкриття подібних спортивних локацій в Україні стало можливим завдяки проекту «Активні парки – локації здорової країни» який реалізовується в рамках програми Президента України «Здорова Україна».
“Ми сьогодні є свідками втілення у життя проекту «Активні парки – локації здорової країни» на Хмельниччині. Його головна мета – зробити спорт доступним для всіх, заохочувати різні покоління мешканців краю до здорового, активного способу життя,” – звертаючись до присутніх під час відкриття, наголосив Володимир Білик.
Варто зазначити, що тренажери активного парку облаштовані інформаційними табличками з зображенням QR-коду. Відсканувавши який за допомогою смартфону, на екрані стане доступним посилання на “Віртуального тренера” – додаток, у якому можна вільно переглядати відео-інструкції про те які вправи, та як правильно їх виконувати саме на тих тренажерах, що знаходяться на території активного парку.
Під час заходу, посадовець спільно з учасниками взяв участь у першому пробному тренуванні, вправи у якому координувались “Віртуальним тренером” зі смартфону.
Щоб зробити тренування цікавішими та ефективнішими Володимир Білик передав громаді додатковий спортивний інвентар, серед якого скакалки, м’ячі, еластичні міні-резинки, пластикові кулі та інше.
Нагадаємо, що спортивний майданчик зроблено за єдиною моделлю. Тут облаштоване гумове покриття та наявні шість обов’язкових елементів: «шведська» стінка, комплекс турніків та гімнастичних брусів, лавка для виконання динамічних вправ, координаційна лінія, сходинки, а також вільна зона для фітнесу.

Loading