Відбувся обласний молодіжний форум

17 грудня у м. Хмельницькому на базі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту відбувся обласний молодіжний форум “Хмельниччина молодіжна. Вільні творити майбутнє”. Форум зібрав з усієї області представників молодіжних рад; лідерів студентського та учнівського самоврядування, представників громадських організацій, які працюють з молоддю; активну молодь територіальних громад, працівників структурних підрозділів територіальних громад, до повноважень яких відноситься реалізація державної молодіжної політики.
У програмі форуму – панельні дискусії та тренінги, присвячені важливим питанням новітньої молодіжної політики, підвищенню фінансової та правової грамотності, лідерських якостей, обізнаності молоді про можливості, які відкриваються перед нею завдяки долученню до громадської діяльності.
Учасників форуму привітали
Володимир Юр’єв, заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації та Тетяна Зеленко, заступник керівника виконавчого апарату Хмельницької обласної ради.
Також, за дорученням голови ОДА Сергій Гамалій, Володимир Юр’єв привітав цьогорічних переможців премії Хмельницької обласної державної адміністрації “За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя” та вручив їм відповідні дипломи.
Згідно з розпорядженням голови ОДА, премію у розмірі 3.5 тис.гривень отримали у номінації:
“За національно-патріотичне виховання громадян”:

• Андрійчук Борис Володимирович – керівник спортивно-туристичного напрямку Громадської спілки «Молодіжний клуб військово-патріотичного виховання “Житниця Поділля», вчитель фізичної культури Веселівської ЗОШ І-ІІ ст. Красиліської міської територіальної громадиґ
  • Бездєнежних Ольга Сергіївна – педагог-організатор у ВПУ № 25 м.Хмельницький
  • Мужичук Максим Миколайович – голова Благодійного фонду «Твори добро», спеціаліст КУ «Молодіжний центр», волонтер.

“За розвиток місцевого самоврядування”:

• Лось Валерій Володимирович – заступник Красилівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, член громадської організації «Молодь за майбутнє»
  • Осадчук Ілля Олегович – голова молодіжної ради при обласній державній адміністрації

“За наукову діяльність”:

• Богатир Діана Сергіївна – учениця 11 класу Старокостянтинівського ліцею ім. М.С.Рибака Старокостянтинівської міської ради
  • Іванова Роксолана Юріївна – кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри управління і права міжнародного та європейського права Хмельницького університету управління і права ім. Л.Юзькова
  • Ільчишин Сергій Орестович – директор Волочиського історико-етнографічного музею Волочиської міської ради
  • Нізевич Альона Сергіївна – вчитель математики і інформатики Балинського ліцею Смотрицької селищної ради
  • Трофименко Катерина Володимирівна – викладач облікових дисциплін кафедри Хмельницького кооперативного коледжу Хмельницького кооперативного торгівельно-економічного інституту

“За культурно-мистецьку діяльність та творчі досягнення”:

• Лашко Ілля Володимирович – асистент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка
  • Шевчук Василь Миколайович – головний диригент у Центрі культури і дозвілля «Перлина» м.Красилів