Обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання

16 грудня 2021 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання. Даний захід проходив на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки.

З вітальним словом до учасників звернулися: Григорій Гончарук, т.в.о. директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Анатолій Росквас, директор Хмельницького професійного ліцею електроніки.

У конкурсі-змаганні взяли участь команди з Кам’янець-Подільської (2), Старокостянтинівської, Хмельницької (3), Шепетівської, Городоцької, Деражнянської та Полонської міських територіальних громад.

Захід проводився серед двох вікових категорій:

молодша – до 15 років;

старша – до 18 років.

Учасники впродовж години відповідали на 30 теоретичних запитань з основ електро- і радіотехніки, складених у форматі гугл-форми, а після перерви виконували практичне завдання: за короткий час потрібно було скласти на спеціальній макетній платі без паяння задану схему і продемонструвати її роботу. Чим менший час затратив учасник на збирання схеми, тим більше балів він отримував за цей етап. За сумою результатів теоретичного і практичного завдань визначалися призери в особистій першості, а потім визначалися й командні місця.

Правильність виконання завдань оцінювало досвідчене журі:

Олександр Новосад – вчитель трудового навчання Лісоводського ліцею Городоцької міської ТГ, голова журі;

Станіслав Ковальський – вчитель фізики Хмельницького навчально-виховного комплексу № 2;

Андрій Чехман – майстер виробничого навчання Хмельницького професійного ліцею електроніки;

Сергій Мельничук – керівник гуртка-методист Полонського Будинку творчості школярів Полонської міської ТГ;

Віктор Ясинецький – майстер виробничого навчання Хмельницького професійного ліцею електроніки.

Командну першість серед закладів позашкільної освіти вибороли:

І місце – команда Будинку творчості школярів Полонської міської територіальної громади;

ІІ місце – команда Лісоводського ліцею Городоцької міської територіальної громади;

ІІІ місце – команда Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості.

В особистому заліку визначено переможців за найбільшою сумою балів учасника, нарахованих йому за теоретичний залік та практичну роботу.

Відповідно до рішення журі переможців нагороджено цінними подарунками та дипломами Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Вітаємо переможців конкурсу-змагання та їх наставників і бажаємо подальших здобутків.