День єднання

Директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Дарія Басюк, заступник директора – начальник управління освіти та науки Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Олег Мартинюк, начальник управління молоді та спорту Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Наталія Томусяк взяли участь в урочистостях з нагоди Дня єднання, який відповідно до Указу Президента України відзначатиметься щорічно 16 лютого.
Сьогодні над обласним центром, у містах, селах та селищах замайоріли синьо-жовті стяги, а мешканці області долучилися до Всеукраїнського флешмобу “Марафон єднання #UAразом”, одягнувши стрічки кольору Державного Прапора України.

Ми разом!

Ми сильні!