Шкільна освіта для дітей, що виїхали за межі України

Згідно із законодавством країн, що приймають дітей з України, зарахування до закладів загальної середньої освіти відбувається за заявами батьків. Це надасть можливість учням системно продовжити здобуття освіти.
За ініціативою громадських організацій українців у окремих країнах (за сприяння органів управління освітою цих країн та місцевої влади), для переселенців можуть бути організовані окремі заклади та класи, навчання в яких проводитиметься за державними стандартами та освітніми програмами України. Видача документів про освіту в таких умовах здійснюватиметься Міжнародною українською школою або будь-яким іншим ЗЗСО України, з яким громадські організації або заклади освіти країн перебування матимуть відповідні угоди про допомогу українським дітям.
Докладніше: bit.ly/3IsfPZI