Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Атестаційна експертиза Антонінської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату

Квітень 21, 2017 Діяльність|Атестація|Головна 947 переглядів

20 квітня 2017 року розпочалась атестаційна експертиза Антонінської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Хмельницької обласної ради. З публічною презентацією навчального закладу виступив директор школи-інтернату Кондратюк Ігор Всеволодович. Про створення умов для забезпечення функціонування навчального закладу розповіла заступник директора – начальник управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Дупляк Тетяна Василівна, голова атестаційної комісії.Інформаційна довідка
Антонінська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат  Хмельницької обласної ради заснована в 1963 році на базі дитячого будинку.
Сьогодні школа-інтернат – це сучасний навчальний заклад, одним із пріоритетів якого є забезпечення розвиваючого, комфортного середовища і системи психолого-педагогічної підтримки, впровадження перспективних, реабілітаційних, соціальних технологій розвитку дитини з особливими освітніми потребами, створення якісно нових форм навчання.
Пріоритетними напрямками діяльності школи є створення найбільш сприятливих умов для відновлення творчого, фізичного, психічного та інтелектуального потенціалу дітей з особливими потребами, розвиток їх творчих здібностей через оновлення корекційного навчально-виховного процесу, лікувально-профілактичної роботи, реабілітаційних заходів.
У школі навчається 84 учнів.
Особлива увага у школі відводиться професійно-трудовому навчанню. Починаючи з 4 класу діти вивчають швейну, столярну справу, квітникарство. Для занять з трудового навчання школа має обладнані кабінети та майстерні. Набуті в столярній та швейній майстерні трудові навички стають основою для здобуття в подальшому відповідних професій. Для випускників спеціальних шкіл – інтернатів, що за станом здоров’я можуть оволодіти професією певного кваліфікаційного рівня Антонінська школа-інтернат має ліцензію на здійснення освітньої діяльності з підготовки кваліфікованих робітників за професіями «Столяр-будівельний» та «Швачка». Матеріальна база навчального закладу відповідає вимогам для отримання професій. Підготовку ведуть досвідчені кадри, які пройшли спеціальну підготовку з навчання учнів професій.
Особам, які опанували курс професійно-технічного навчання успішно пройшли кваліфікаційну атестацію, встановлюється освітньо-кваліфікаційний рівень «Кваліфікований робітник» та видається свідоцтво про встановлення робітничої кваліфікації.