У Хмельницькому професійному ліцеї розпочалося безкоштовне навчання

У Хмельницькому професійному ліцеї розпочалося безкоштовне навчання для отримання компетенцій з професії «Швачка» для бажаючих з числа внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають у місті Хмельницькому.
Група слухачів приступила до навчання. Після закінчення курсової підготовки, здобувачі освіти отримають свідоцтво державного зразка та можливість працевлаштуватися.
«Частина цих жінок вже не мають куди повернутися, втратили роботу, тому виявили бажання отримати нові навички. Ми запропонували їм здобути кваліфікацію швачки, щоб вони могли швидше адаптуватись. Почали безкоштовні курси саме з цього профілю, бо маємо надію, що після навчання працевлаштуються, адже наше місто має багато швейних підприємств», – розповів директор ліцею Григорій Станіслав.
“Наразі ми навчаємо слухачів з професії «Швачка» і вже в близькій перспективі плануємо навчати за професіями «Кухар» та «Зварник», – повідомила куратор курсів, заступник директора з навчально-виробничої роботи Тетяна Ковальчук.
А щодо майбутніх спеціалістів швейної галузі, то вони натхненно вивчають та практикують програмовий матеріал курсів під керівництвом педагогічних працівників ліцею – викладачки професійно-теоретичної підготовки Інни Гер’ятович та майстрині виробничого навчання Олени Сломінської.
Допомогти може кожен з нас!
Крок за кроком до перемоги!

Loading