Перші призери Олімпійських ігор повернулися додому

27 липня до Києва повернулася Дар‘я Білодід, яка здобула першу медаль для України на Олімпіаді-2020 в Токіо. Наша дзюдоїстка виборола бронзову нагороду у ваговій категорії до 48 кг. Привітати спортсменку та її тренерів-батьків з успішним виступом приїхав Перший заступник Міністра молоді та спорту Sergey Symonov.
Також сьогодні заступник Міністра Виталий Лавров зустрів ще одного українського медаліста – стрільця Олега Омельчука, який разом з Оленою Костевич стали бронзовими призерами ХХХІІ Олімпійських Ігор в Токіо.
Керівництво Мінмолодьспорту подякувало спортсменам та тренерам за здобуті нагороди та гідні виступи, а також побажали не зупинятися на досягнутому та продовжувати йти до поставленої мети!
Вітаємо українських чемпіонів на рідній землі!
Вболіваємо за Україну разом!