До Дня Матері

6 травня 2022 року директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної військової адміністрації Дарія Басюк, начальник управління молоді та спорту Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної військової адміністрації Наталія Томусяк взяли участь у заході приуроченому Дню Матері, який відбувся у м.Хмельницькому (кінотеатр WoodMall Cinema). Захід було організовано спільно з Державним архівом Хмельницької області та Департаментом інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій обласної військової адміністрації.
На зустріч було запрошено жінок-матерів Хмельниччини, які роблять все можливе, щоб пришвидшити нашу перемогу у війні, представників закладів вищої і фахової передвищої освіти та інших установ та організацій Хмельницької області. Усі запрошені мали можливість виступити, обговорити питання, що турбують, дізнатися
історію святкування Дня матері, поділитися своєю історією життя.
На завершення заходу, хвилиною мовчання було вшановано жертв українсько-російської війни