Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Курси підвищення кваліфікації для заступників директорів позашкільних навчальних закладів у Національному ЕНЦУМ

Червень 30, 2017 Головна|Оголошення 731 переглядів

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (далі – НЕНЦ) повідомляє, що на його базі в м. Києві з 9 по 13 жовтня 2017 року будуть проведені курси підвищення кваліфікації заступників директорів позашкільних навчальних закладів, після закінчення яких, вони отримають свідоцтва встановленого зразка.
На курси до м. Києва запрошуються заступники директорів позашкільних навчальних закладів (з навчальної, навчально-виховної, методичної, виховної, навчально-методичної роботи).
Схемою очно-дистанційної моделі курсів передбачено:

– ознайомлення з теоретичним матеріалом відповідно до навчально-тематичного плану курсів підвищення кваліфікації;
– лекції, навчальні тренінги з фахової підготовки;
– проведення конференції з обміну досвідом;
– моніторинг та діагностування навчальної діяльності слухачів курсів підвищення кваліфікації;
– захист творчих випускних робіт.
Для участі в курсах необхідно до 11 вересня ц.р. подати відповідну заявку від позашкільного навчального закладу в НЕНЦ на електронну адресу: victoriya@nenc.gov.ua.
Навчально-тематичний план; модулі, які винесені на дистанційне опрацювання, тематика курсових робіт, розміщені на сайті НЕНЦ (www.nenc.gov.ua, розділ «Підвищення кваліфікації» ).
Звертаємо увагу, що на сайті НЕНЦ створений дистанційний блок курсів підвищення кваліфікації (відповідно до затвердженого навчально-тематичного плану). З 18 вересня 2017 року після реєстрації учасників дистанційний блок буде відкритий для опрацювання.
Всі учасники, які зареєструвалися, отримають код доступу до завдань дистанційного блоку і повинні опрацювати даний блок до початку проведення очної сесії курсів.
Національний ЕНЦУМ має спальний корпус та їдальню у власному готельному комплексі, що дозволяє забезпечити учасників заходів, які проводяться на його базі, комфортними умовами проживання й харчуванням із розрахунку: проживання в готельному комплексі НЕНЦ – від 200,00 грн. до 250,00 грн. за добу (для дорослих), для учнів – від 100,00 грн. до 150, 00 грн. за добу; орієнтовна вартість триразового харчування в їдальні комплексу – 70,00 грн.
Витрати на відрядження учасників курсів здійснюються за рахунок відряджуючих організацій.
Контактна інформація та довідки з приводу курсів за тел.: 0 (44) 430-02-60 (Володимир Валентинович Вербицький, директор НЕНЦ), 430-04-91 (Вікторія Іванівна Тараненко, заступник директора) та на сайті НЕНЦ за посиланням: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2017/01/11-04-78.pdf .
Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА інформував окремим листом усіх керівників управлінь і відділів освіти, ОТГ та позашкільних навчальних закладів області про проведення цих курсів.

Олена Зотова, методист ХОЕНЦУМ.