Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Вітання до Дня працівників освіти

Вересень 28, 2017 Вітання|Головна 828 переглядів

Шановні освітяни!

Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
Немає, без перебільшення, жодної іншої галузі, від якої так залежала б історія, доля, майбутнє держави і суспільства. Розумом, хистом, умінням і досвідом педагога закладаються і зміцнюються підвалини освіченості, моральності, патріотизму кожного нового покоління, основи того, чого досягнуть його представники, що буде зроблено ними для своєї країни, народу.

Сьогодні бути вчителем відповідально й складно! Історія щораз переконує, що успіху досягає те суспільство, у якому питання якісної освіти мають пріоритет і державну підтримку, а в основі якості стоїть постать учителя, яка здатна змінити майбутнє учнів, розкрити їх потенціал дорогою до успіху.
Сподіваємось, що завдяки запровадженій освітній реформі наші діти отримають якісну освіту, а значить успішніший старт у доросле життя. А освітяни – достойну оплату праці та відновлення престижу професії.
Висловлюємо щиру вдячність за добро та щедрість вашої душі, відданість обраній справі, за постійний творчий пошук. Впевнені, що ви і надалі докладатимете зусиль заради утвердження світоглядних цінностей, моралі та виховання справжніх патріотів нашої держави.
В день, коли сама природа створює відчуття святковості, вкриваючи дерева жовтогарячими кольорами, бажаємо вам і вашим сім”ям міцного здоров”я, миру і злагоди, благополуччя, оптимізму, творчої наснаги і великого людського щастя.
Зі святом вас, дорогі освітяни!

Директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Голова Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України
О.І.Фасоля А.С.Яримюк