Пішов з життя прекрасний керівник, добра та щира людина, надійний колега Лісовський Михайло Іванович.

Михайло Іванович народився 30 травня 1951 року в селі Польовий Мукарів Дунаєвецького району Хмельницької області. У 1972 році закінчив Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут імені В.П. Затонського. З 1976 року очолював Плужненський професійний аграрний ліцей. Михайло Іванович був здібним адміністратором та організатором, умілим педагогом. Під його керівництвом заклад освіти нагороджено у 2013 році «Срібною медаллю» за участь у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти » у номінації «Інноваційні підходи до формування професійної компетентності робітників у сучасному професійно-технічному навчальному закладі», у 2016 році – «Бронзовою медаллю» у номінації «Модернізація професійної освіти в Україні». За вагомий особистий внесок у розвиток професійно-технічної освіти Лісовський М.І. нагороджений нагрудним знаком «Відмінник народної освіти УРСР» та нагрудним знаком «А.С. Макаренко».

Колектив Департаменту освіти. науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації висловлює щирі співчуття близьким та рідним Михайла Івановича . Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Михайла Івановича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.
Вічна пам’ять!