“Канікули, що нас об’єднують”

На території Грицівської територіальної громади, в рамках реалізації проєкту “Канікули, що нас об’єднують”, протягом тижня відбувся ряд спортивно-розважальних заходів, до яких долучилися як вихованці закладів дошкільної освіти, та і учні закладів загальної середньої освіти.
Учасники заходів змогли спробувати свої сили у змаганнях «Веселі старти», здійснити подорож до країни «Мультляндії», провести досліди та виготовити поробки із паперу і природних матеріалів. Але найбільше захоплення у дітей викликали футбольні змагання за участі учнів громади та дітей внутрішньо переміщених осіб з м. Ізюм, м. Попасна, м. Харків та Київської області.
Довідково. Проєкт «Канікули, що нас об’єднують» проводиться з метою налагодження ефективної комунікації дітей та молоді з числа внутрішньо переміщених осіб із місцевими жителями, сприяння соціальній адаптації громадян, які були змушені покинути рідні місця проживання, знайомства з різноманітними видами спорту.