КУРСИ ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ «БАЙРАКТАР»

Тобі від 12 до 15 років?! 👩
⁉️Ти хочеш знати як діяти в умовах надзвичайних ситуацій, що робити у разі обстрілів, бомбардування, як надати першу медичну допомогу та зберегти своє життя та здоров”я ?!
ТОДІ ЗАПРОШУЄМО ТЕБЕ НА КУРСИ ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ «БАЙРАКТАР»🔥
У програмі:
〽️навчання з мінно – вибухової безпеки;
〽️ навчання з надання домедичної допомоги;
〽️ навчання саморегуляції;
〽️ навчання безпечного способу життя;
〽️ знайомство з роботою кінологів та їх підопічних
👆ТИ МОЖЕШ ВІДВІДАТИ КУРСИ 21 липня 2022 р. з 10.00 до 13.00 год. або 28 липня 2022 р. з 10.00 до 13.00 год.
НАВЧАННЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ на території початкової школи № 1 Хмельницької міської ради (м. Хмельницький вул. Залізняка, 32а – мікрорайон Озерна, кінцева тролейбусна зупинка).
👌 ЩО ТОБІ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ, ЩОБ СТАТИ УЧАСНИКОМ КУРСІВ? Заповнюй анкету на посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdwegH0Bcf…/viewform…
МИ ЧЕКАЄМО САМЕ НА ТЕБЕ!
ОРГАНІЗАТОРИ:
Департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області
Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького
Хмельницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України
Хмельницький центр здорової молоді