Володимир Юр’єв з робочим візитом відвідав Красилівщину

Сьогодні з заступник голови ОВА Володимир Юр’єв спільно з народним депутатом Оленою Копанчук та головою Хмельницької РВА Анатолієм Катеренчуком з робочим візитом відвідали Красилівську міську територіальну громаду.
Разом із очільницею громади Нілою Островською посадовці ознайомилися із результатами реалізації урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів» в одному з навчальних закладів міста, де наприкінці 2021 року було здійснено капітальний ремонт спортивних залів, а також поспілкувалися з директором, вчителями та батьками.
На реалізацію цього проєкту було спрямовано 3,76 млн грн із державного бюджету за співфінансування із міського бюджету у розмірі 417 тис. грн. В оновлених спортивних залах створено умови для комфортного заняття фізкультурою і спортом для здобувачів освіти цього закладу.
Зокрема, у спортзалах школи капітально відремонтовано стелю, стіни, замінено склопакети на тепло- та енергозберігаючі, замінено освітлення. У малому залі збільшено віконні отвори, що покращило природнє освітлення.
Володимир Юр’єв висловив надію, що уже цьогоріч учні закладу зможуть належно оцінити усі переваги, які з’явилися в спортивних залах завдяки ремонту, адже фізичний розвиток дітей та молоді – це запорука здорової нації.
Також під час візиту делегація ознайомилась із готовністю укриттів деяких закладів освіти громади до початку навчального року.

Loading