30 серпня 2022 року відбудеться обласна освітня конференція

30 серпня 2022 року відбудеться обласна освітня конференція «Освіта Хмельниччини в період війни: працюємо для перемоги!”
ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

• 13.00-13.30 Реєстрація учасників
  • 13.30-14.00 Оглядова екскурсія
  • 14.00-14.30 Відкриття форуму:
    Сергій ГАМАЛІЙ, голова Хмельницької обласної військової адміністрації;
    Віолета ЛАБАЗЮК, голова Хмельницької обласної ради
  • 14.30-15.10 Пленарна частина
    Володимир ЮР’ЄВ, заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації:
    «Безпека закладів освіти Хмельниччини в умовах воєнного стану».
    Дарія БАСЮК, директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації:
    «Освіта Хмельниччини: результати, поточний стан, перспективи в новому 2022/2023 навчальному році».
    Олег МАРТИНЮК, заступник директора – начальник управління освіти та науки Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації,
    Дмитро БОНДАРЕНКО, заступник голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти:
    «Освітній Хаб Хмельниччини».
    Валерій ОЛІЙНИК, начальник управління Державної служби якості освіти у Хмельницькій області:
    «Управління якістю освіти в умовах правового режиму воєнного стану».
  • 15.10-15.30 Підведення підсумків форуму
    Анатолій ЯРИМЮК, перший заступник голови Федерації профспілок області, голова Хмельницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України:
    «Профспілкова організація освіти: долаємо виклики разом».
  • ФОРМАТ КОНФЕРЕНЦІЇ: Вільна комунікація.