Offline молодіжні обміни в Україні: заявки приймаються до 31 серпня!

Стартують перші 5-денні обміни у Київській, Чернігівській, Закарпатській або Волинській областях, які відбудуться у вересні 2022 р.
Реєстрація до 31.08: https://cutt.ly/xXzFirb
Під час обміну ви зустрінете волонтерів зі всієї країни, знайдете однодумців, візьмете участь у тренінговій частині, а головне – власноруч долучитесь до відновлення простору для молоді та залишите свій слід в історії!
Важливо мати 18-35 років, бажання волонтерити і готовність працювати фізично від 3 до 6 год на день під час обміну.
Організатори забезпечують проїзд, проживання, харчування, страховку від нещасних випадків та супровід групи.
Біля місця проживання та об‘єкту, що відновлюється є укриття.
Відповідальність за своє життя учасник несе самостійно.
Уточнюючі запитання можна поставити, написавши листа на пошту mag.ngo2005@gmail.com
Програма обмінів здійснюється спільно з Міністерством молоді та спорту України та ГО «Місто Активних Громадян» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського союзу (ЄС).