Військово-патріотичний табір «Юний патріот»

З 28 липня по 2 серпня 2021 року у Кам’янець-Подільському районі Кам’янець-Подільською районною дитячою громадською організацією «Клуб юних миротворців», Департаментом освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, Кам’янець-Подільсько. районною радою було організовано роботу дитячого військово-патріотичного табору «Юний патріот», d якому взяли участь діти з територіальних громад Кам’янець-Подільського та Хмельницького районів, військовослужбовці Об’єднаного навчально-тренувального центру Сил підтримки Збройних Сил України, працівники Державної пожежно-рятувальної частина міста Кам’янця- Подільського, ветерани АТО, ООС, ветерани війни у Афганістані та туристичні структури району.
Протягом шести днів учасники заходу навчалися розпізнаванню ризиків вибухових загроз, насолоджувалися показовим виступом кінологічного відділу, ознайомлювалися із спеціальним оснащенням сучасного сапера (роботизованою системою Talon-4, захисними костюмами EOD-9 та Matramine), будовою стрілецької зброї, здійснили марш-кидок за легендою «Козацькими стежками», відпрацьовували практичні навики щодо надання першої долікарської допомоги, змагалися на швидкість неповного розбирання та збирання автомату Калашнікова , здійснили переправу через річку, брали участь у тактичних маневрах тощо.

Керівник табору – учасник бойових дій, ветеран миротворчих місій ООН, вчитель предмету «Захист України», голова дитячої ГО «Клуб юних миротворців» Володимир Барановський.
Заступник з виховної роботи табору – керівник гуртків військово-патріотичного виховання, методист Наталія Галецька.