Шукаємо країнотворців!

Розкажи що ти робиш для країни зараз!
Міністерство молоді та спорту України спільно з програмою «Мріємо та діємо», Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, що реалізується IREX, запустили проєкт «Країнотворці: щоденник історій внеску молоді в перемогу України».
Цей проєкт спрямований на висвітлення інформації про особливі досягнення молоді в наближенні перемоги України. Активна молодь Хмельницької області також може взяти участь у проєкті.
Інформація у Щоденнику наповнюється за такими спрямуваннями:
1) молодь, яка захищає Україну зі зброєю у руках;
2) молодь, яка волонтерить;
3) молоді герої, які загинули, захищаючи Україну (у тому числі спортсмени);
4) молоді підприємці, які змогли зберегти бізнес та переформувати його роботу;
5) молодь, яка творить за кордоном;
6) молоді спортсмени, які виборюють високі нагороди і перемоги для України на міжнародній арені.
Для подання інформації щодо осіб, які входять до зазначених категорій, а також інших історій внеску молоді в наближення перемоги України, необхідно заповнити анкету за посиланням: https://www.diemo.in.ua/krainotvortsi.