Акція «День для Збройних Сил України!»

В рамках відзначення Дня захисників і захисниць України в області проведено акцію «День для Збройних Сил України!», що ініційована Департаментом освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.
У акції взяли участь заклади освіти Деражнянської, Ізяславської, Нетішинської міських, Віньковецької, Старосинявської, Староушицької селищних, Михайлюцької, Плужненської сільських територіальних громад; Хмельницький професійний ліцей, Державний професійно-технічний навчальний заклад «Славутський професійний ліцей», Вищі професійні училища № 25 та № 4 м. Хмельницького.
Учасники акції плели маскувальні сітки, готували смаколики, виготовляли обереги, окопні свічки, створювали листи та малюнки для захисників та захисниць, які боронять Україну від російських загарбників.
До акції долучилися волонтери, працівники закладів освіти та батьки здобувачів освіти.