Відбувся ФІНАЛ Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу “Тато,мама, я – спортивна сім’я”

03-05 листопада 2022р. у м. Києві на НСК “Олімпійський” відбувся ФІНАЛ Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу “Тато,мама, я – спортивна сім’я”, організований Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” за підтримки Міністерства молоді та спорту України.
Хмельницьку область представляли переможці обласного заходу – сім’я Мулик з м. Славута. У рамках заходу пройшли змагання між родинами з таких видів спорту: бадмінтон, регбі, гандбол, диск-гольф, смуга перешкод, естафети, футбол, сквош, баскетбол, флорбол. Місця розподілилися таким чином: І місце – Хмельницька область; ІІ місце – Сумська область; ІІІ місце – Чернігівська область.
Чемпіонами серед спортивних сімей України стала сім’я Мулик мама – Аделіна, тато – Ярослав та донька Дарія. Бажаємо нових, не менш яскравих перемог та злетів.