6 листопада 2022 року в міському парку ім. К. Чекмана відбулась відкрита Першість Хмельницького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді зі спортивного орієнтування. У змаганнях взяли участь команди вихованців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді («Альфа», «Олімп»), СТК «Едельвейс» НВК № 4 м. Хмельницького, Волочиської міської ради, СК «Туманний Альбінос» м. Кам’янця-Подільського, закладу позашкільної освіти клуб «Юний технік» Нетішинської міської ради та команди «Норд» відокремленого осередку Федерації спортивного орієнтування у Хмельницькій області.
Вітаємо переможців та призерів змагань!!!!