Чемпіонат України з боротьби

На минулих вихідних у м. Збараж Тернопільської області відбувся Чемпіонат України з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н. (U-15). Нашу область представляло 17 спортсменів, переважно – це учні Хмельницького спортивного ліцею.
Вдало виступили спортсменки Олександра Карбовська, Бедрак Анастасія та Габаль Мирослава у своїх вагових категоріях завоювали бронзові медалі. Нетичай Віталіна виборола срібну медаль чемпіонату.
У юнаків теж відмінні результати: Криськевич Андрій -золото чемпіонату, Цвігун Владислав – виборов бронзову медаль , Нагірний Кирило здобув срібло .
Спортсменок тренують Заслужений тренер України з боротьби вільної ТАРАДАЙ Микола Петрович, та тренер БЛАНАРЬ Сергій Радіонович