Дарія БАСЮК бере участь у дводенному Всеукраїнському освітньому форумі «Нові виміри безпеки: виклики та рішення»

16-17.11.2022 у м. Тернопіль відбувся дводенний Всеукраїнський освітній форум «Нові виміри безпеки: виклики та рішення», за участю Міністра освіти Сергія ШКАРЛЕТА. Хмельниччину представляли директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Дарія БАСЮК, ректор Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Олександр ЛУЦЬКИЙ, ректор ХОІППО Віктор ОЧЕРЕТЯНКО, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Дмитро СТЕЦЮК, директор ВСП Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Вадим ОВЧАРУК, Антон БІЛАЙ, директор Маріупольського фахового коледжу та директор Вищого професійного училища № 11 Василь СЕЛІЗАР.
Під час форуму були обговоренні питання безпечного освітнього середовища, зокрема своїм досвідом ділилися та виступили:
Дмитро СТЕЦЮК доповів про створення та функціонування класів безпеки: з досвіду Хмельницької області.
Вадим ОВЧАРУК виступив із доповіддю щодо організації безпечного освітнього простору в закладах фахової передвищої освіти в умовах російської агресії.
Василь СЕЛІЗАР представив досвід створення безпечного середовища для здобувачів освіти закладів професійно-технічної освіти в умовах воєнного стану.