Спортивній громаді області представлено новопризначену начальницю управління молоді та спорту ОДА Наталію Томусяк

Сьогодні голова ОДА Сергій Гамалій представив спортивній громаді області новопризначену начальницю управління молоді та спорту ОДА Наталію Томусяк. Також до привітань долучився заступник голови ОДА Володимир Юр’єв.
“Маємо великі надії на пані Наталю, оскільки робота управління молоді та спорту до цього часу була не надто позитивна. Зараз важлива місія – почати з аудиту справ. Також серед інших завдань – підтримка усіх видів спорту та справедливе розподілення коштів. Важливо, щоб наші призери, які славлять Хмельниччину, відчували підтримку, аби і надалі гідно представляти область не тільки на теренах усієї України, а й за її межами. Тож бажаю вам удачі, продуктивної командної роботи та працювати тільки на результат”, – сказав Сергій Гамалій.
В свою чергу, нова очільниця управління запевнила, що у своїй роботі зробить усе можливе, щоб обласні змагання набули іншого формату, а наші спортсмени мали змогу показувати свої досягнення та представляти Хмельниччину не лише на всеукраїнських, а й на міжнародних змаганнях.

Loading