Дарія Басюк взяла участь у черговій зустрічі з міжнародними організаціями

Директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Дарія Басюк взяла участь у черговій зустрічі, яку провів заступник голови облдержадміністрації Володимир Юр’єв, з міжнародними організаціями, що опікуються питаннями допомоги вимушеним переселенцям. Даний захід відбувлася у рамках роботи Партнерського майданчика міжнародної допомоги при обласній військовій адміністрації та був присвячений підведенню проміжних підсумків та обговоренню подальших спільних проєктів.
Дарія Іванівна повідомила про започаткований проєкт задля психологічної підтримки дітей – “Свята об’єднують”. Зокрема, планується організувати для дітей, які потребують особливої уваги, низку заходів, приурочених до різдвяно-новорічних свят. До його реалізації долучаються як комунальні заклади освіти та культури області, так і приватні заклади, які безкоштовно влаштовуватимуть вистави, новорічні ранки, розважальні акції.