Всеукраїнська науково-практична конференція “XVII педагогічні читання пам’яті Миколи Дарманського”.

19 грудня 2022 року в приміщенні Хмельницької обласної військової адміністрації відбулася щорічна всеукраїнська науково-практична конференція “XVII педагогічні читання пам’яті Миколи Дарманського”.
В рамках заходу начальник ОВА Сергій Гамалій та його заступник Володимир Юр’єв привітали кращих представників освітянської галузі – лауреатів премії імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки. Студентам Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії було вручено сертифікати на особисту стипендію імені Миколи Дарманського.
Довідково. Хмельницька обласна премія імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки заснована у 2008 році. Основною її метою є сприяння науковому та професійному росту освітян і науковців. З часу заснування премія імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки присуджена 109 педагогічним та науково-педагогічним працівникам Хмельницької області.
Згідно розпорядження начальника обласної військової адміністрації, премію імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки присвоєно педагогічним та науково-педагогічним працівникам Хмельницької області за номінаціями:
Кращий керівник органу управління освіти:
ІСАКОВІЙ Інні Анатоліївні – начальнику управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Хмельницької області;
Кращий керівник закладу освіти:
ЗАЙОНЦ Інні Миколаївні – директору Славутського НВК “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей “Успіх” Славутської міської ради
Хмельницької області;
Кращий науково-педагогічний/педагогічний працівник закладу вищої освіти:
КРИЩУКУ Богдану Степановичу – доценту кандидату педагогічних наук, доценту кафедри педагогіки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, керівнику наукового відділу Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії;
Кращий науково-педагогічний/педагогічний працівник закладу фахової передвищої освіти:
МАРЧУК Еллі Юріївні – заступнику директора з навчальної роботи викладачу спеціальних дисциплін Кам’янець-Подільського фахового коледжу будівництва архітектури та дизайну;
Кращий науково-педагогічний/педагогічний працівник закладу професійної (професійно-технічної) освіти:
ПЕНДЕЛЮК Наталії Петрівні – практичному психологу Державного навчального закладу “Вище професійне училище № 11”, м. Хмельницький;
Кращий педагогічний працівник закладу загальної середньої освіти:
АНОСОВУ Віталію Олександровичу – вчителю інформатики та математики Кам’янець-Подільського ліцею № 5;
Кращий педагогічний працівник закладу позашкільної освіти:
БАЛАГУР Жанні Анатоліївні – керівнику гуртка Шепетівського міського центру дитячої та юнацької творчості Хмельницької області;
Кращий педагогічний працівник закладу дошкільної освіти:
КОПИЛОВІЙ Ліні Михайлівні – практичному психологу закладу дошкільної освіти №22 “Дивограй” Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області;
Кращий науковець:
ПОЛІЩУКУ Олександру Сергійовичу – професору, доктору педагогічних наук, професору кафедри Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії; проректору з науково-педагогічної роботи Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.