Відбулося урочисте нагородження представників активної молоді, спортсменів, тренерів та ветеранів спорту, волонтерів та громадських діячів

29 грудня 2022 року в обласній військовій адміністрації відбулося урочисте нагородження представників активної молоді, спортсменів, тренерів та ветеранів спорту, волонтерів та громадських діячів, які відзначені обласними преміями у сфері фізичної культури та спорту за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху та «За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя».
Вітаючи присутніх, Володимир Юр’єв, заступник голови обласної державної адміністрації, подякував учасникам заходу за наполегливість та цілеспрямованість на шляху до поставленої мети, побажав енергії, завзяття і нових досягнень на славу рідної Хмельниччини та України.
За дорученням начальника ОВА Сергія Гамалія, посадовець вручив подяки та сертифікати на виплату премій.