Сьогодні відбулося урочисте вручення ключів від нових шкільних автобусів

30 грудня перед адмінбудівлею Хмельницької обласної військової адміністрації відбулося урочисте вручення ключів від нових шкільних автобусів. Участь у заході взяли начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій, заступник голови облдержадміністрації Володимир Юр’єв, директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Дарія Басюк та представники громад Хмельниччини.
Сьогодні було передано 9 шкільних автобусів, придбаних державним та місцевим коштом. Ключі від новеньких машин отримали представники 7 територіальних громад. Зокрема: для потреб Деражнянської міської ТГ було вручено 1 автобус, для потреб Красилівської міської ТГ – 1 автобус, для потреб Меджибізької селищної ТГ – 1 автобус, для потреб Новоушицької селищної ТГ – 1автобус, для потреб Орининської сільської ТГ – 1 автобус, для потреб Теофіпольської селищної ТГ – 2 автобуси, для потреб Чемеровецької селищної ТГ – 2 автобуси.
Нехай нові автобуси забезпечують учасникам освітнього процесу комфортні та безпечні поїздки до закладів освіти!!!